top of page

Tesettür Kombini Nasıl Yapılır? Lamia Tesettür ile Kombin Oluşturmak

Güncelleme tarihi: 10 Eki 2021

Kıyafet insanın aslında nasıl bir karaktere, nasıl bir kimliğe sahip olduğunu da belirtir. Bu yüzden kıyafet seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Giyinmek kolaydır. Asıl iş kombin yapabilmektir. Giyinmek ile kombin yapabilmek arasında çok büyük farklar vardır. Kombin yapabilmek için doğru giyinmek, doğru giyinmek içinde modayı takip etmek gerekir. Modayı yansıtan renkler, desenler tercih edilmelidir. Modanın dışına çıkıldığında sıradanlık ve rüküşlük ön planda olur. Kimse sıradan yada rüküş olmak istemez.

Bu yüzden de tercihlerini doğru yapmalı ve doğru kombinler oluşturulmalıdır. Aksi taktirde rüküş olmaktan kurulamaz ve belki de kötü bir görüntüye sahip olacaksınız. Kombinin önemli olduğu kadar modaya uygun ve üstünüze yakışanı giymeniz de önemlidir.

Giyiminiz yanlış olursa kimliğiniz de karşı tarafa yanlış aktarılır. Herkes şık ve güzel olmak ister bu nedenle doğru tesettür kombini yapmak gerekir.

Moda sürekli gelişen bir yapıya sahip olduğu için tesettür kombini yaparken de modaya ayak uydurmanız gerekmektedir. Lamia Tesettür ile Kombin Oluşturmak çok kolaydır. En trend ürünlere ulaşmak saniyelerinizi almayacaktır. Önemli olan şey size yakışacak ürünleri kombin yapabilmektir.


Peki Tesettür Kombin Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir ?

Kombin yapmak, kıyafet seçmek üzerinde düşünülmesi, kafa yorulması gereken bir işlem olduğundan bir çok kişi bununla uğraşmak yerine tabiri caizse eline geçen şeyi giyiniyor. Yada kararsız kaldıkları için yanlış tercih yapabiliyor. Bu son derce yanlış bir hareket.

Herkes şık gözükmek doğru kombin yapabilmek için uğraşır. Fakat bu kombini yaparken de bazı püf noktaları unutmamak gerekir. Bir çok modacı bu konuda açıklama