top of page

TESETTÜRDE YAZ IŞILTISI

Güncelleme tarihi: 10 Eki 2021


Güneşin ışıltısını hissettiğimiz yaz ayları geldi. Tabi ki bu ışıltı kıyafetlerimize de yansır. Böylece kışın görmeyi özlediğimiz renkleri artık aynada görme vakti gelmiştir. İster tatilde ol ister çalış. Hayatının her alanında yaz renkleri Lamia Tesettür’de seni bekliyor.


YAZIN VAZGEÇİLMEZ PARÇASI ELBİSELER

Tesettür moda dünyasının en çok tercih edilen kıyafeti olan elbiseler her yaz olduğu gibi bu yaz da vazgeçilmezler arasında. İstersen spor ayakkabınla kombinleyip günlük hayatında rahat et, istersen topuklu ayakkabınla davetlerde ne giyeceğini düşünmeden hazırlan. Çünkü Lamia Tesettür’de tam da sana yakışan elbiseler var. Mesela viskon elbise ile günlük hayatın koşturmasında efil efil dolaşabilirsin. En çok beğenilen etnik desenli viskon elbisemiz tam da bahsetttiğim gibi hem günlük hayatta hem de bir davette kurtarıcı parçan olacak. Hemen buradan inceleyip vazgeçilmez elbiselerin arasına katabilirsin. Sonra mı? Giy ve çık.


HEM SADE HEM ŞIK TAKIMLAR

Yazı ne kadar sevsek de sıcak günlerde ne giysem diye düşünmek zordur. Aslında bizim için tasarlayıp kombinleyenler varken bence de düşünmeyelim. Örneğin rahatına düşkün insanlar için ikili takım pantolonlar mükemmel seçimdir. Bu tesettür kombinlerinin diğer tercih sebebi ise rahat, bol ve salaş oluşlarıdır. Böylelikle yaz günlerinde kullanımı kolaydır. Sen de bu rahatlığa buradan kavuşabilirsin. Sonra da geriye bu kombinlere yakışan takını, başörtünü ve ayakkabını giymek kalıyor. Sonuç mu tebrikler, bugün de çok şıksın.