top of page

SSS

İade

Bizden kaynaklı herhangi bir defolu ürün, kusurlu ürün eksik ürün durumunda iade kabul etmekteyiz ama bizden kaynaklı herhangi bir  sıkıntı olmadığı takdirde iademiz yoktur. Peki bu durumda müşterimiz memnun olması için ürün değişimi beden değişimi yapmaktayız. İadelerde söz konusu bir hata var ise ve bu bizden kaynaklı değil ise gidiş geliş kargo ücreti iade tutarından kesilmektedir.

Değişim

Ürün ve beden değişimi yapmaktayız. Beden değişimi garantimiz olduğu için her ihtimalde yapabilmekteyiz. Ürün değişimini Değişim istenen ürünün aynı markasında müşterimizin seçtiği beden ve renk ile değişimini sağlamaktayız. Bu değişimlerde kargo ücreti eğer bir hata söz konusu ise firmamız tarafından karşılanmaktadır ama hata yoksa müşteri tarafından karşılanmaktadır. Değişimi sipariş verdiğiniz kanaldan istemeniz halinde size verilen kod ile yapmaktasınız.

Güven

5 yıldır hizmet vermekten gurur duyduğumuz Aytesettur'ün, ister yorumlarına ister öne çıkarmalarına bakarak müşteri memnuniyetini görebilirsiniz. Binlerce müşterimiz sosyal medya da sayfalarımız aracılığı ile memnuniyetlerini sunmaktadır. En büyük referansımız siz değerli müşterilerimizsiniz. Şirket vizyon ve misyonumuzda da yer aldığı gibi en önemli ilkemiz olan müşteri memnuniyetini arttırmak için çaba göstermekteyiz.

Kalite

Özenle seçip sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimizin kalite kontrol ekipleri tarafından incelenerek satışa hazırlamaktayız. Tüm ürünlerde kullanılan kumaşları her zaman birinci sınıf seçmekteyiz. Her kumaşın kendi içinde sınıflandırılması bulunmaktadır biz en iyisini seçmemizin sebebi firmamızın büyümesi için en çok ihtiyacımız olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sık Sorulan Sorular

Stoktakiler dışındaki bedenlerde ürün sipariş edebilir miyim?

Satın aldıktan kısa süre sonra indirime giren bir ürünün fiyatında düzenleme yapıyor musunuz?

Stoklarımız devamlı güncellenmekle birlikte sizlere sunmaktayız. Stoğumuzda bulunmayan ürünleri sadece ön sipariş olarak verebilirsiniz. Ürün stoğumuza girdiği andan itibaren sizlere yollanır.

Mod'Ay Tesettür birden fazla şubeye mi sahip?

İndirimler tanımlanmadan önce en son ne zaman sipariş verildiğine bakıp ona göre indirim yapıyoruz. 

Ürünlerin üretim yeri ve hijyen koşulları nedir?

Aytesettürrr olarak sadece internet üzerinden satış yapmaktayız. 

Siparişlerimiz Ne Zaman Gelir?

Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmekte olup İstanbul merkez depomuzdan tüm dünyaya dağıtılmaktadır. Tekstil ve hazır giyim ürünlerinin COVID-19 virüsü içerebileceğine dair şu ana kadar bir raporlama olmamakla birlikte depomuzda rutin günlük sterilizasyon yapılmaktadır.

Satın aldığınız ürünler sipariş tarihinden itibaren 1 ile 3 iş günü içinde kargoya teslimatı sağlanır

En geç 14 iş günü içerisinde teslimatı sağlıyoruz. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır

Kargo teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterir.

Sipariş kargoya verildiğinde kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde siparişlerim sekmesinde bulunan “Kargo Takip" linkinden takip edebilirsiniz.

bottom of page